ELITARNE STUDIA
BIZNESOWE DLA MŁODZIEŻY
 15-18 LAT

PRAWO W BIZNESIE

Kierunek realizowany wspólnie przez Młodzieżowy Uniwersytet Prawa i Młodzieżowy Uniwersytet Liderów Biznesu. Pod okiem znakomitej kadry naukowo-dydaktycznej oraz wybitnych specjalistów-praktyków nasi studenci wyrastają na prawdziwych liderów biznesu. Młodzieżowy Uniwersytet Liderów Biznesu to elitarne studia dla młodzieży uzupełniające tok edukacyjny w szkołach powszechnych. Wysokie kwalifikacje, jakie otrzymują absolwenci naszych studiów MULB, pozwalają z powodzeniem zaistnieć i odnaleźć się w przyszłości w realiach biznesowych krajowych, jak i międzynarodowych.
Absolwenci kierunku otrzymują dwa dyplomy ukończenia tj. Młodzieżowego Uniwersytetu Prawa i Młodzieżowego Uniwersytetu Liderów Biznesu.

WSPÓŁPRACA:

BCC to prestiżowy klub biznesu dla przedsiębiorców i największa w kraju ustawowa organizacja indywidualnych pracodawców

Zapoznaj się z szczegółami kierunku