SZANOWNI PAŃSTWO

w związku z realizowanym przez Młodzieżowy Uniwersytet Prawa z siedzibą w Warszawie, ogólnopolskim programem w zakresie poszerzania wiedzy z obszaru prawa przez dzieci i młodzież, zwracamy się do Państwa z ofertą współpracy w zakresie realizacji programu i zajęć.

Zajęcia prowadzone przez adwokatów i radców prawnych i będą odbywały się od 31 października 2020 r. w każdą sobotę od godziny 10.00 w formie audio-video. Istnieje możliwość zapoznania się z zajęciami w dowolnym czasie i na dowolnym
urządzeniu z dostępem do internetu.

Korzyści z współpracy:
- możliwość poszerzenia wiedzy z prawa dla wszystkich dzieci i/lub młodzieży z Państwa placówki.
- promocja szkoły/placówki oświatowej
- możliwość Patronatu dla szkoły lub placówki oświatowej

Szczegóły współpracy z każdą szkołą lub placówką oświatową jest uzgadniana indywidualnie. Istnieje możliwość zawarcia kompleksowej umowy o współpracy lub jedynie udostępnienia przez szkołę informacji o możliwości skorzystania z bezpłatnych zajęć z prawa przez uczniów danej placówki. Nie pobieramy żadnych opłat od szkoły.

Zapraszamy do współpracy
Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu e.mail: wspolpraca@uniwersytetprawa.pl

Regulamin bezpłatnych zajęć online /regulamin-bezpłatnych-zajęć-online

Bezpłatne zajęcia
z PRAWA przez internet

Bezpłatne zajęcia z PRAWA dla dzieci i młodzieży w formie wykładów audio- video.

Ucz się PRAWA w dowolnym czasie i miejscu. W Twoim telefonie, komputerze, telewizorze lub innym urządzeniu z dostępem do internetu!

Pierwsze zajęcia 31 października 2020 godzina 10.00

Wymagana rejestracja na dole strony. Na wskazany w zgłoszeniu e.mail zostanie przesłany link do kanału MUP

GRUPY WIEKOWE

wczesnoszkolna

Zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat

dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 11-14 lat

młodzież

Młodzież w wieku 15-18 lat

WYMIAR ZAJĘĆ

• Grupa wczesnoszkolna 4 razy w miesiącu po 15 minut
  • Dzieci i młodzież 4 razy w miesiącu po 30 minut.

Zajęcia w formie audio- video udostępniane są na kanale Młodzieżowego Uniwersytetu Prawa w każdą sobotę o godzinie 10.00. Istnieje możliwość zapoznania się z treścią zajęć w dowolnym dniu tygodnia na dowolnym urządzeniu i z dowolnego miejsca na świecie.

kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzone są przez czynnych zawodowo prawników m.in. adwokatów, radców prawnych, komorników, notariuszy. Gościnnie sędziów i prokuratorów.

ZAWODY PRAWNICZE

Zastanawiasz się czy można nauczyć się prawa przez internet? Obejrzyj fragment wykładu audio- video z zajęć na temat zawodów prawniczych.
mec. Patrycja Bartosz- Burdiak Radca Prawny

zapisy na zajęcia

Bezpłatne zajęcia online z prawa dla dzieci i młodzieży są udostępniane w okresie od 31 października 2020 do 31 stycznia 2021 bezpłatnie. Wymagane jest jednak przesłanie poniższego zgłoszenia.Zgłoszenie może być przesłane przez szkołę jak i indywidualnie przez rodziców. Dla wszystkich zainteresowanych osób na zakończenie semestru tj. styczeń 2021 zostaną wystawione Certyfikaty udziału w zajęciach.

Uwaga! Formularz przeznaczony wyłącznie dla szkół i placówek oświatowych. Zgłoszenia indywidualne przez uczniów lub opiekunów prawnych uczniów należy zgłaszać za pośrednictwem strony /bezplatne-zajecia-z-prawa

Zgłoszenie współpracy

Administratorem danych osobowych jest Młodzieżowy Uniwersytet Prawa APKIM sp. z o.o., Warszawa, ul. Górnośląska 4a lok. 17 w, kontakt: daneosobowe[at]apkim.pl. Dane przetwarzamy w celu realizacji zajęć oraz niezbędnej obsługi słuchaczy oraz opiekunów prawnych słuchaczy związanej z tokiem nauki lub spełnienia innych obowiązków prawnych, w celach wskazanych w treści zgód, do ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Jeśli chcesz być z naszą ofertą edukacyjną na bieżąco (newsletter)