UNIWERSYTET PRAWA
bezpłatne zajęcia z prawa
przez internet

Bezpłatne zajęcia z PRAWA dla dzieci i  młodzieży w formie wykładów audio- video oraz webinariów. 

Ucz się PRAWA w dowolnym czasie i miejscu. W Twoim telefonie, komputerze, telewizorze lub innym urządzeniu z dostępem do internetu! 


Grupy wiekowe

Młodzież 14 -20 lat

Zapraszamy na zajęcia wszystkich uczniów szkół publicznych i niepublicznych w wieku.

Dzieci 10-13 lat

Uwaga! Decyzja o udziale w zajęciach dziecka poniżej 10 roku życia jest do wyłącznej decyzji rodziców. MUP przyjmuje wszystkie zgłoszenia i zaprasza wszystkie dzieci.

Prowadzący zajęcia

Zajęcia prowadzone przez prawników (adwokatów, radców prawnych, notariuszy i komorników) 

O czym będziemy się uczyli na zajęciach? 

Program zajęć jest dostosowany do grupy wiekowej dziecka. Wybrane zagadnienia: podstawy prawa, prawo konstytucyjne, prawo cywilne na co dzień, prawo konstytucyjne, prawa dziecka , zagrożenia w sieci, prawa konsumenta, prawo gospodarcze i inne. Na wykładach dla młodzieży postaramy się również poruszyć zagadnienia z przedmiotu wiedza o społeczeństwie tak aby osoby przystępujące do matury mogły poszerzyć wiedzę.

Plan zajęć

Młodzież od 14 -20 lat

dzieci do 13 lat

Link do wykładów dla młodzieży 

Jak można wziąć udział w bezpłatnych zajęciach?

  1. ZAREJESTRUJ SIĘ NA ZAJĘCIA:  Rejestracja indywidualna dzieci i młodzieży poniżej (osobno rejestracja młodzieży, osobno dzieci) Uwaga! Dyrekcje szkół zainteresowane grupowym udostępnieniem wykładów dla uczniów zapraszamy do  kontaktu na adres: sekretariat@uniswersytetprawa.pl
  2. Na wskazany adres e.mail  otrzymasz link aktywacyjny. Informacja z linkiem do wykładu w danym dniu jest zamieszczona również tutaj na stronie.
Z wykładów możesz korzystać na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu: komputer, tablet, telefon, telewizor i inne.  Wystarczy się tylko zalogować. To wszystko :-) Życzymy miłego oglądania. 
Rejestracja na zajęcia

Przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w formularzu zgłoszeniowym

  1. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Młodzieżowego Uniwersytetu Prawa lub Akademii Prawa Krajowego i Międzynarodowego sp. z o.o. na mail lub telefon informacji związanych z udostępnieniem lub udziałem dziecka w wykładach przez internet zamieszczanych przez MUP (APKIM).
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Młodzieżowy Uniwersytet Prawa, Akademia Prawa Krajowego i Międzynarodowego sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Okopowej 59. Możesz z nami się skontaktować a następujący sposób: listownie lub  email: sekretariat@uniwersytetprawa.pl . Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www.uniwersytetprawa.pl

Polecamy również

Uniwersytet Prawa dla młodzieży

Zajęcia pozalekcyjne z prawa prowadzone przez adwokatów i radców prawnych. Zajęcia prowadzone w salach szkoleniowych

Uniwersytet prawa dla dzieci

Zajęcia pozalekcyjne z prawa prowadzone przez adwokatów i radców prawnych. Zajęcia prowadzone w salach szkoleniowych.

Warsztaty z prawa w kancelariach prawnych - rekrutacja do 15 maja

Zajęcia pozalekcyjne z prawa dla młodzieży i dzieci. 

Poznaj młodzież z całej polski

Dołącz do nas :-)

Dołącz do nas na naszym fanpage i bądź z wszystkimi informacjami na bieżąco.