PRAWO KONSTYTUCYJNE

Cykl bezpłatnych wykładów dla dzieci i młodzieży (przez internet).  
Wykłady to świetna okazja do zdobycia wiedzy ale i powtórki przed maturą!

sylwetka wykładowcy

Prof. dr hab. Roman Wieruszewski

 Polski prawnik i politolog, profesor nauk prawnych specjalizujący się w prawach człowieka, nauczyciel akademicki, były członek Komitetu Praw Człowieka ONZ i jego wiceprzewodniczący. Pracownik Instytutu Nauk Prawnych PAN od 1975 roku. Aktualnie pełnione funkcje: kierownik Poznańskiego Centrum Praw Człowieka, wiceprzewodniczący Rady Naukowej INP PAN, członek Komitetu Naukowego Agencji Praw Podstawowych UE, członek Komitetu Bioetycznego PAN, ekspert d/s praw człowieka OBWE. Kierownik Katedry Prawa Konstytucyjnego i Praw Człowieka w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji.


forma udziału w wykładach

 Wykłady w wersji offline na Platformie z możliwością obejrzenia w dowolnym czasie i miejscu. Wykłady zarejestrowane w trakcie wykładów w czasie rzeczywistym (webinarium) w miesiącu marcu 2021

dla kogo

Dla wszystkich uczniów zainteresowanych tą tematyką. Wykłady polecamy również dla całych szkół i placówek oświatowych. 

wymiar zajęć

10 wykładów po 1,5 godziny. Łącznie 15 godzin

Jak możesz skorzystać z bezpłatnych wykładów z prawa?

Na wykłady można dołączyć w każdym czasie. Wymagana jednorazowa rejestracja. Linki dostępowe na wykłady otrzymasz na skrzynkę email.  Linki będą przesłane od najbliższego poniedziałku!

Formularz zgłoszeniowy na wykłady

Administratorem danych osobowych jest Młodzieżowy Uniwersytet Prawa  sp. z o.o., Warszawa, ul. Złota 59 w, kontakt: daneosobowe[at]uniwersytetprawa.p. Dane przetwarzamy w celu realizacji zajęć oraz niezbędnej obsługi słuchaczy oraz opiekunów prawnych słuchaczy związanej z tokiem nauki lub spełnienia innych obowiązków prawnych, w celach wskazanych w treści zgód, do ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.