Bezpłatne zajęcia
z PRAWA przez internet

Bezpłatne zajęcia z PRAWA dla dzieci i młodzieży w formie wykładów audio- video. 

Ucz się PRAWA w dowolnym czasie i miejscu. W Twoim telefonie, komputerze, telewizorze lub innym urządzeniu z dostępem do internetu!


Bezpłatne zajęcia z prawa dla dzieci i młodzieży 

Do grup można dołączyć w każdym czasie. Wymagana jednorazowa rejestracja na dole strony. Wyślij zgłoszenie, NIE CZEKAJ NA POTWIERDZENIE tylko od razu przejdź do zajęć. Zajęcia prowadzone są na kanale YouTube Młodzieżowego Uniwersytetu Prawa. https://www.youtube.com/c/M%C5%82odzie%C5%BCowyUniwersytetPrawa/featured

Wcześniejsze zajęcia możesz obejrzeć również na naszym kanale. Zajęcia będą trwały do czerwca 2021. Na koniec możesz prosić o wystawienie Certyfikatu udziału. 

27.02.2021 GODZ. 10.00
wszystkie grupy

Temat zajęć: UMOWA NAJMU I UMOWA DZIERŻAWY Prawo cywilne

✅ KANAŁ MŁODZIEŻOWEGO UNIWERSYTETU PRAWA
Subskrybuj nasz kanał jeśli nie chcesz przegapić najnowszych informacji i materiałów fakultatywnych (dodatkowych) z prawa. 
 https://youtube.com/c/mlodziezowyuniwersytetprawa

✅ BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z PRAWA przez internet. 
Aby uczestniczyć w lekcjach z prawa wymagana jest jednorazowa rejestracja poniżej. Wyślij zgłoszenie, NIE CZEKAJ NA POTWIERDZENIE tylko od razu przejdź do zajęć. Zajęcia prowadzone są na kanale YouTube Młodzieżowego Uniwersytetu Prawa 
https://www.youtube.com/c/M%C5%82odzie%C5%BCowyUniwersytetPrawa/featured

Uwaga: Z treścią można zapoznać się w dowolnym czasie przez cały rok szkolny.

NOWOŚĆ!

Już od 9 marca 2021 r. rozpoczynamy cykl bezpłatnych wykładów dla młodzieży (przez internet) z PRAWA KONSTYTUCYJNEGO. Od kwietnia zaś rozpoczniemy wykłady na temat MIĘDZYNARODOWEJ OCHRONY PRAW CZŁOWIEKA. Wykłady to świetna okazja do zdobycia wiedzy ale i powtórki przed maturą!
Wykłady w czasie rzeczywistym (webinarium) będzie prowadził Prof. dr hab. Roman Wieruszewski polski prawnik i politolog, profesor nauk prawnych specjalizujący się w prawach człowieka, nauczyciel akademicki, były członek Komitetu Praw Człowieka ONZ i jego wiceprzewodniczący. Pracownik Instytutu Nauk Prawnych PAN od 1975 roku. Aktualnie pełnione funkcje: kierownik Poznańskiego Centrum Praw Człowieka, wiceprzewodniczący Rady Naukowej INP PAN, członek Komitetu Naukowego Agencji Praw Podstawowych UE, członek Komitetu Bioetycznego PAN, ekspert d/s praw człowieka OBWE. Kierownik Katedry Prawa Konstytucyjnego i Praw Człowieka w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji.

GRUPY WIEKOWE

wczesnoszkolna

Zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat

dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 11-14 lat

młodzież

Młodzież szkół ponadpodstawowych

WYMIAR ZAJĘĆ

  • Grupa wczesnoszkolna 4 razy w miesiącu po 15 minut
  • Dzieci i młodzież 4 razy w miesiącu po 30 minut. 

Zajęcia w formie audio- video udostępniane są na kanale Młodzieżowego Uniwersytetu Prawa w każdą sobotę o godzinie 10.00. Istnieje możliwość zapoznania się z treścią zajęć w dowolnym dniu tygodnia na dowolnym urządzeniu i z dowolnego miejsca na świecie. 

kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzone są przez czynnych zawodowo prawników m.in. adwokatów, radców prawnych, komorników, notariuszy. Gościnnie sędziów i prokuratorów.

ZAWODY PRAWNICZE

Zastanawiasz się czy można nauczyć się prawa przez internet? Obejrzyj fragment wykładu audio- video z zajęć na temat zawodów prawniczych dla młodzieży
mec. Patrycja Bartosz- Burdiak Radca Prawny


zapisy na zajęcia

Bezpłatne zajęcia online z prawa dla dzieci i młodzieży są udostępniane w okresie od 31 października 2020 do 15 czerwca 2021 BEZPŁATNIE. Wymagane jest jednak przesłanie poniższego zgłoszenia. Dla wszystkich zainteresowanych osób na zakończenie roku zostaną wystawione Certyfikaty udziału w zajęciach.

Regulamin bezpłatnych zajęć onlne

Zgłoszenie na bezpłatne zajęcia

Administratorem danych osobowych jest Młodzieżowy Uniwersytet Prawa APKIM sp. z o.o., Warszawa, ul. Złota 59 w, kontakt: daneosobowe[at]apkim.pl. Dane przetwarzamy w celu realizacji zajęć oraz niezbędnej obsługi słuchaczy oraz opiekunów prawnych słuchaczy związanej z tokiem nauki lub spełnienia innych obowiązków prawnych, w celach wskazanych w treści zgód, do ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Jeśli chcesz być z naszą ofertą edukacyjną na bieżąco (newsletter)