Bezpłatne zajęcia
z PRAWA przez internet

Bezpłatne zajęcia z PRAWA dla dzieci i młodzieży w formie wykładów audio- video. 

Ucz się PRAWA w dowolnym czasie i miejscu. W Twoim telefonie, komputerze, telewizorze lub innym urządzeniu z dostępem do internetu!


Bezpłatne zajęcia z prawa dla dzieci i młodzieży 

Do grup można dołączyć w każdym czasie. Zajęcia prowadzone są na kanale YouTube Młodzieżowego Uniwersytetu Prawa. https://www.youtube.com/c/M%C5%82odzie%C5%BCowyUniwersytetPrawa/featured

WYMIAR ZAJĘĆ

  • Grupa wczesnoszkolna 4 razy w miesiącu po 15 minut
  • Dzieci i młodzież 4 razy w miesiącu po 30 minut. 

Zajęcia w formie audio- video udostępniane są na kanale Młodzieżowego Uniwersytetu Prawa w każdą sobotę o godzinie 10.00. Istnieje możliwość zapoznania się z treścią zajęć w dowolnym dniu tygodnia na dowolnym urządzeniu i z dowolnego miejsca na świecie. 

kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzone są przez czynnych zawodowo prawników m.in. adwokatów, radców prawnych, komorników, notariuszy. Gościnnie sędziów i prokuratorów.

ZAWODY PRAWNICZE

Zastanawiasz się czy można nauczyć się prawa przez internet? Obejrzyj fragment wykładu audio- video z zajęć na temat zawodów prawniczych dla młodzieży
mec. Patrycja Bartosz- Burdiak Radca Prawny


Regulamin bezpłatnych zajęć onlne

Administratorem danych osobowych jest Młodzieżowy Uniwersytet Prawa sp. z o.o., Warszawa, ul. Złota 59 w, kontakt: daneosobowe[at]apkim.pl. Dane przetwarzamy w celu realizacji zajęć oraz niezbędnej obsługi słuchaczy oraz opiekunów prawnych słuchaczy związanej z tokiem nauki lub spełnienia innych obowiązków prawnych, w celach wskazanych w treści zgód, do ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Jeśli chcesz być z naszą ofertą edukacyjną na bieżąco (newsletter)