Bezpłatne zajęcia
z PRAWA przez internet

Bezpłatne zajęcia z PRAWA dla dzieci i młodzieży w formie wykładów audio- video. 

Ucz się PRAWA w dowolnym czasie i miejscu. W Twoim telefonie, komputerze, telewizorze lub innym urządzeniu z dostępem do internetu!


Pierwsze zajęcia 31 października 2020 godzina 10.00

Wymagana rejestracja na dole strony. Na wskazany w zgłoszeniu e.mail zostanie przesłany link do kanału MUP

GRUPY WIEKOWE

wczesnoszkolna

Zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat

dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 11-14 lat

młodzież

Młodzież w wieku 15-18 lat

WYMIAR ZAJĘĆ

  • Grupa wczesnoszkolna 4 razy w miesiącu po 15 minut
  • Dzieci i młodzież 4 razy w miesiącu po 30 minut. 

Zajęcia w formie audio- video udostępniane są na kanale Młodzieżowego Uniwersytetu Prawa w każdą sobotę o godzinie 10.00. Istnieje możliwość zapoznania się z treścią zajęć w dowolnym dniu tygodnia na dowolnym urządzeniu i z dowolnego miejsca na świecie. 

kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzone są przez czynnych zawodowo prawników m.in. adwokatów, radców prawnych, komorników, notariuszy. Gościnnie sędziów i prokuratorów.

ZAWODY PRAWNICZE

Zastanawiasz się czy można nauczyć się prawa przez internet? Obejrzyj fragment wykładu audio- video z zajęć na temat zawodów prawniczych.
mec. Patrycja Bartosz- Burdiak Radca Prawny


zapisy na zajęcia

Bezpłatne zajęcia online z prawa dla dzieci i młodzieży są udostępniane w okresie od 31 października 2020 do 31 stycznia 2021 bezpłatnie. Wymagane jest jednak przesłanie poniższego zgłoszenia. Dla wszystkich zainteresowanych osób na zakończenie semestru tj. styczeń 2021 zostaną wystawione Certyfikaty udziału w zajęciach.

Regulamin bezpłatnych zajęć onlne

Zgłoszenie na bezpłatne zajęcia

Potwierdzenia wpływu zgłoszenia do Młodzieżowego Uniwersytetu Prawa na bezpłatne zajęcia są przesyłane przez Dziekanat w dni robocze w terminie 24 godzin od otrzymania zgłoszenia. Jeśli nie otrzymali Państwo potwierdzenia prosimy o kontakt z Dziekanatem na adres e.mail: bezplatne@uniwersytetprawa.pl

Administratorem danych osobowych jest Młodzieżowy Uniwersytet Prawa APKIM sp. z o.o., Warszawa, ul. Górnośląska 4a lok. 17 w, kontakt: daneosobowe[at]apkim.pl. Dane przetwarzamy w celu realizacji zajęć oraz niezbędnej obsługi słuchaczy oraz opiekunów prawnych słuchaczy związanej z tokiem nauki lub spełnienia innych obowiązków prawnych, w celach wskazanych w treści zgód, do ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

NASZA OFERTA EDUKACYJNA

REKRUTACJA LUTY 2021- Warsztaty z PRAWA dla dzieci i młodzieży w formie stacjonarnej i przez internet. 

Jeśli chcesz być z naszą ofertą edukacyjną na bieżąco (newsletter)